Новітні розробки від HARGASSNER

Hargassner Nano PK 6-15кВтНАЙМЕНШИЙ!
Пелетний котел HARGASSNER NANO-PK номінальною потужність 6 - 15 кВт з низькотемпературним теплообмінником діапазоном використання від 38°C до 80°C...

Докладніше

ECO PK 250-330кВтНАЙБІЛЬШИЙ!
Котел на пелетах HARGASSNER ECO-PK, номінальною потужністю 250 - 330 кВт з завантаженням пелет як прямим шнеком так і пневмосистемою...

Докладніше

ECO-HK 70-120кВтНАЙПОПУЛЯРНІШИЙ!
Котел на деревинних трісках HARGASSNER ECO-HK номінальною потужністю 70 - 120 кВт зниження витрат за рахунок ECO-експлуатації...

Докладніше

Чому саме опалення деревиною?
Аргументи на перевагу біомаси!

baumАБСОЛЮТНИЙ №1 В ЗАХИСТІ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА:
Деревина - це єдиний матеріал для опалення, який згорає CO² – нейтрально. Це особливо важливо тому, що CO² вважається однією із головних причин парникового ефекту. Нейтральне від CO² опалення означає, що при спалюванні деревини викидається тільки така кількість CO², яку дерево увібрало під час свого росту.

 

HK_DisplayВИСОКИЙ КОМФОРТ ОПАЛЕННЯ ПЕЛЕТАМИ ТА ТРІСКОЮ
Опалення деревиною з великими витратами давно в минулому. Ви тільки встановлюєте бажану температуру Вашого приміщення. Електронна система керування піклується про те, щоб Ви були в теплі. Заповнювати складське приміщення потрібно в кращому випадку один чи два рази на рік.

Найновітніша котельна техніка для Вашого комфортного опалення

Вітаємо Вас у світі котельного обладнання HARGASSNER. Майбутнє в галузі опалювальних систем без сумнівів належить CO² – нейтральним біомасам. Компанія HARGASSNER виготовляє котли для опалення та розроблює технології опалення пелетами, деревними трісками та дровами з метою:

екологічно чистого опалення
найвищого комфорту обслуговування
найнижчих витрат на опалення

Твердопаливні котли на дровах, пелетах та деревних трісках HARGASSNER, не потребують постійного обслуговування. Наявность вірно підібраного складу для пелет чи деревної тріски, наявність автоматичних систем завантаження котла паливним матеріалом, звільнить Вас від втручання в процес опалення протягом декількох місяців, а й іноді декілька років.

Підключені до систем опалення, електрики та при автоматичній подачі паливного матеріалу (пелет, деревної тріски), опалювальні котли HARGASSNER справно працюють довгий час без Вашого втручання.

Система опалення пелетами Hargassner. Технічно досконала система опалення, вся концепція якої була спеціально і виключно спрямована на пелети - від подачі палива до керованого горіння! Hargassner пропонує котли на деревинних гранулах потужністю від 9-330 кВт (каскадом до 2 МВт) - від одноквартирних будинків до великих комерційних установ.

Більше про ОПАЛЕННЯ ПЕЛЕТАМИ ...

Опалення пелетами

Опалення деревними трісками

З деревиною ти сидиш на довшій гілці.

Компанія Hargassner має багаторічний досвід роботи з технологією опалення деревною тріскою - ноу-хау, яке надає величезний технологічний прогрес в опаленні деревною тріскою. Найкращі ідеї та рішення забезпечують найкращі результати, як в області проектування, так і в концепції управління.

Більше про ОПАЛЕННЯ ДЕРЕВНОЮ ТРІСКОЮ ...

Опалення дровами з найсучаснішою технологією газифікації деревини

Надзвичайно професійна та сучасна технологія котлів Hargassner чекає на вас із системою опалення Neo-HV. Зручно: Унікальний автоматичний запал, пристрій автоматичного очищення котла та сенсорний дисплей забезпечують максимальну простоту використання. Економічний: Ефективна технологія газифікації деревини забезпечує надзвичайно високий рівень ефективності. Екологічний: контроль лямбда-зонда гарантує мінімально можливі викиди.

 

Більше про ОПАЛЕННЯ ДРОВАМИ ...

Опалення дровами