Новітні розробки від HARGASSNER

Nano-PKНОВИНКА!
Пелетний котел HARGASSNER NANO-PK. Потужність 6 - 32 кВт з гідравлічним модулем

Докладніше

ECO_HK_20-60НОВИНКА!
Котел на трісках HARGASSNER ECO-HK. Потужність 20 - 60 кВт з сенсорним управлінням

Докладніше

Eco-PK_70-120НОВИНКА!
Котел на пелетах HARGASSNER ECO-PK. Потужність 70 - 120 кВт з пневмосистемою

Докладніше

Чому саме опалення деревиною?
Аргументи на перевагу біомаси!

baumАБСОЛЮТНИЙ №1 В ЗАХИСТІ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА:
Деревина - це єдиний матеріал для опалення, який згорає CO² – нейтрально. Це особливо важливо тому, що CO² вважається однією із головних причин парникового ефекту. Нейтральне від CO² опалення означає, що при спалюванні деревини викидається тільки така кількість CO², яку дерево увібрало під час свого росту.

HK_DisplayВИСОКИЙ КОМФОРТ ОПАЛЕННЯ ПЕЛЕТАМИ ТА ТРІСКОЮ
Опалення деревиною з великими витратами давно в минулому. Ви тільки встановлюєте бажану температуру Вашого приміщення. Електронна система керування піклується про те, щоб Ви були в теплі. Заповнювати складське приміщення потрібно в кращому випадку один чи два рази на рік.

Найновітніша котельна техніка для Вашого комфортного опалення

Вітаємо Вас у світі котельного обладнання HARGASSNER. Майбутнє в галузі опалювальних систем без сумнівів належить CO² – нейтральним біомасам. Компанія HARGASSNER виготовляє котли для опалення та розроблює технології опалення пелетами та трісками з метою:

- екологічно чистого опалення
- найвищого комфорту обслуговування
- найнижчих витрат на опалення

Твердопаливні котли на дровах, пелетах та трісках HARGASSNER, не потребують постійного обслуговування. Наявность вірно підібраного складу для пелет, трісок та автоматичні системи завантаження котла паливом, звільнить Вас від втручання в процес опалення протягом декількох місяців, а й іноді декілька років.

Підключені до систем опалення, електрики та при автоматичній подачі палива (пелети, тріски, брикети), опалювальні котли HARGASSNER справно працюють довгий час без Вашого втручання.