Новітні розробки від HARGASSNER

Hargassner NANO-PK 6-15
НАЙМЕНШИЙ!
Пелетний котел HARGASSNER NANO-PK потужність від 6 кВт з теплообмінником для низьких температур ...

ДЕТАЛЬНІШЕ ...
Hargasner ECO-PK 250-330кВт

НАЙБІЛЬШИЙ!
Котел на пелетах HARGASSNER ECO-PK, потужністю до 330 кВт з завантаженням пелет пневмосистемою...


ДЕТАЛЬНІШЕ

Hargassner ECO-HK 70-120
НАЙПОПУЛЯРНІШИЙ!
Котел на деревній трісці HARGASSNER ECO-HK потужністю до 120 кВт зниження витрат за рахунок ECO-експлуатації...

ДЕТАЛЬНІШЕ ...

HARGASSNER Smart-НV 17-23 кВт

НАЙДОСТУПНІШИЙ!
Котел на дровах HARGASSNER Smart-HV потужністю 17-23 кВт компактний та функціональний ...

ДЕТАЛЬНІШЕ ...

Чому саме опалення деревиною?
Аргументи на перевагу біомаси!

baumАБСОЛЮТНИЙ №1 В ЗАХИСТІ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА:
Деревина - це єдиний матеріал для опалення, який згорає CO² – нейтрально. Це особливо важливо тому, що CO² вважається однією із головних причин парникового ефекту. Нейтральне від CO² опалення означає, що при спалюванні деревини викидається тільки така кількість CO², яку дерево увібрало під час свого росту.
 

HK_DisplayВИСОКИЙ КОМФОРТ ОПАЛЕННЯ ПЕЛЕТАМИ ТА ТРІСКОЮ
Опалення деревиною з великими витратами давно в минулому. Ви тільки встановлюєте бажану температуру Вашого приміщення. Електронна система керування піклується про те, щоб Ви були в теплі. Заповнювати складське приміщення потрібно в кращому випадку один чи два рази на рік.

Найновітніша котельна техніка для Вашого комфортного опалення

Вітаємо Вас у світі котельного обладнання HARGASSNER. Майбутнє в галузі опалювальних систем без сумнівів належить CO² – нейтральним біомасам. Компанія HARGASSNER виготовляє котли для опалення та розроблює технології опалення пелетами, деревними трісками та дровами з метою:

екологічно чистого опалення
найвищого комфорту обслуговування
найнижчих витрат на опалення

Твердопаливні котли на дровах, пелетах та деревних трісках HARGASSNER, не потребують постійного обслуговування. Вірно підібраний склад для пелет чи деревної тріски, наявність автоматичних систем завантаження котла паливним матеріалом, звільнить Вас від втручання в процес опалення не лише протягом декількох місяців, а навіть і декілька років.

Підключені до систем опалення, електрики та при автоматичній подачі паливного матеріалу (пелет, деревної тріски), опалювальні котли HARGASSNER справно працюють довгий час без Вашого втручання.
Комфорт, ефективність, екологічність: це лише деякі з характеристик, які стосуються систем опалення на пелетах Hargassner. Як і у випадку з іншими системами на біомасі Hargassner, гнучкість і широкий вибір варіантів також є головним пріоритетом для котлів на пелетах: таким чином ми гарантуємо, що для кожної потреби знайдеться відповідна система опалення на деревних пелетах

Від односімейних будинків до великих комерційних підприємств, від 6 кВт до 330 кВт, від компактних і надзвичайно компактних до надзвичайно універсальних і потужних. Це пелетні котли від Hargassner

Більше про ОПАЛЕННЯ ПЕЛЕТАМИ ...
Hargassner NANO-PK
Hargassner ECO-HK
CO2-нейтральне та енергоефективне опалення з найдешевшим паливним матеріалом? Котли на деревній трісці Hargassner роблять це можливим. Високий коефіцієнт корисної дії, клас енергоефективності А+ та потужність до 2000 кВт завдяки нашим універсальним каскадним рішенням говорять самі за себе.

Більше про ОПАЛЕННЯ ДЕРЕВНОЮ ТРІСКОЮ ...
Ефективний контроль горіння завдяки лямбда-зонду, міцна високопродуктивна камера згоряння, зручне керування за допомогою сенсорного дисплея та багато іншого: котли на дровах Hargassner дуже легко адаптуються

Незалежно від того, чи хочете ви опалювати півметровими або метровими полінами: Сучасна технологія газифікації деревини в котлах на дровах Hargassner забезпечує високий коефіцієнт корисної дії та найнижчі показники шкідливих викидів.

Більше про ОПАЛЕННЯ ДРОВАМИ ...
Hargassner NEO-HV