Новітні розробки від HARGASSNER

Hargassner Nano PK 6-15кВтНАЙМЕНШИЙ!
Пелетний котел HARGASSNER NANO-PK номінальною потужність 6 - 15 кВт з низькотемпературним теплообмінником діапазоном використання від 38°C до 80°C...

Докладніше

ECO PK 250-330кВтНАЙБІЛЬШИЙ!
Котел на пелетах HARGASSNER ECO-PK, номінальною потужністю 250 - 330 кВт з завантаженням пелет як прямим шнеком так і пневмосистемою...

Докладніше

ECO-HK 70-120кВтНАЙПОПУЛЯРНІШИЙ!
Котел на деревинних трісках HARGASSNER ECO-HK номінальною потужністю 70 - 120 кВт зниження витрат за рахунок ECO-експлуатації...

Докладніше

Чому саме опалення деревиною?
Аргументи на перевагу біомаси!

baumАБСОЛЮТНИЙ №1 В ЗАХИСТІ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА:
Деревина - це єдиний матеріал для опалення, який згорає CO² – нейтрально. Це особливо важливо тому, що CO² вважається однією із головних причин парникового ефекту. Нейтральне від CO² опалення означає, що при спалюванні деревини викидається тільки така кількість CO², яку дерево увібрало під час свого росту.

 

HK_DisplayВИСОКИЙ КОМФОРТ ОПАЛЕННЯ ПЕЛЕТАМИ ТА ТРІСКОЮ
Опалення деревиною з великими витратами давно в минулому. Ви тільки встановлюєте бажану температуру Вашого приміщення. Електронна система керування піклується про те, щоб Ви були в теплі. Заповнювати складське приміщення потрібно в кращому випадку один чи два рази на рік.

Найновітніша котельна техніка для Вашого комфортного опалення

Вітаємо Вас у світі котельного обладнання HARGASSNER. Майбутнє в галузі опалювальних систем без сумнівів належить CO² – нейтральним біомасам. Компанія HARGASSNER виготовляє котли для опалення та розроблює технології опалення пелетами та трісками з метою:

- екологічно чистого опалення
- найвищого комфорту обслуговування
- найнижчих витрат на опалення
Твердопаливні котли на дровах, пелетах та трісках HARGASSNER, не потребують постійного обслуговування. Наявность вірно підібраного складу для пелет, трісок та автоматичні системи завантаження котла паливом, звільнить Вас від втручання в процес опалення протягом декількох місяців, а й іноді декілька років.

Підключені до систем опалення, електрики та при автоматичній подачі палива (пелети, тріски, брикети), опалювальні котли HARGASSNER справно працюють довгий час без Вашого втручання.

Опалення пелетами - Біомаса для всіх.

Система опалення пелетами Hargassner. Технічно досконала система опалення, вся концепція якої була спеціально і виключно спрямована на пелети - від подачі палива до керованого горіння! Hargassner пропонує котли на деревинних гранулах потужністю від 9-330 кВт (каскадом до 2 МВт) - від одноквартирних будинків до великих комерційних установ.

Більше про опалення пелетами ...

Опалення пелетами