Ефективні плоскі або поперечні колектори

Hargassner вступив у співпрацю з компанією Thermosolar у 2020 році. Thermosolar є одним із найстаріших виробників сонячних колекторів і має понад 40-річний досвід використання новітніх технологій сонячних колекторів.

Отже, система опалення на біомасі Hargassner та сонячна система від Thermosolar представляють ідеальну екологічну та, звичайно, 100% нейтральну комбінацію опалення.

Сонячні системи забезпечують тепло для домогосподарства. Сонячні колектори збирають сонячну енергію і перетворюють її в тепло, яке передається в накопичувальний резервуар і використовується там для нагрівання гарячої води або для підтримки опалення.

Ці теплові сонячні системи завжди призначені як доповнення до існуючої системи опалення. Південна орієнтація даху вигідна для того, щоб мати можливість зберігати якомога більше сонячного випромінювання.

Різні варіанти наших сонячних колекторів

Сонячний колектор TS 300

Високопродуктивний плоский колектор TS 300

Скрізь, де потрібна велика продуктивність, TS 300 є оптимальним з точки зору витрат / вигоди. Досконале виготовлення у поєднанні з новітніми сонячними технологіями роблять цей колектор унікальним.
Завдяки своїм чудовим характеристикам, цей тип колектора особливо підходить для використання в опаленні води для побутових потреб та для підтримки опалення.

Колектор складається з компактної, глибоко витягнутої ванни, виготовленої з алюмінієво-магнієвого сплаву товщиною 0,8 мм, до якої захисне скло прикріплено рамкою з анодованого алюмінію. Поглощувач на всю поверхню покритий високоселективним сплавом AlOx і з'єднаний із внутрішніми трубами меандру за допомогою спеціальної техніки формування. Безпаяні фланцеві з'єднання гарантують швидке та безпечне підключення до сонячного контуру. До 10 штук цього колектора можна підключити послідовно.

Високопродуктивний поперечний колектор TS 330 M


Завдяки поперечному монтажу існуючі ділянки даху можна використовувати оптимально, не відмовляючись від звичайної якості та характеристик термосонячних колекторів.

Складається з компактної, глибоко витягнутої ванни з алюмінієво-магнієвим сплавом товщиною 0,8 мм, захисне скло поперечного колектора також кріпиться до ванни рамкою, яка також виготовлена ​​з анодованого алюмінію. Покритий високоселективним сплавом AIOx повністю поглинач поверхні з'єднаний із внутрішніми трубами меандру за допомогою спеціальної техніки формування. Безпаяні фланцеві з'єднання на лицьових сторонах дозволяють встановити швидке та безпечне підключення до сонячного контуру. Цей колектор може з'єднувати до 5 штук послідовно.

Сонячний колектор TS 330 M

Сонячний колектор TS 400

Вакуумний плоский колектор TS 400

Завдяки високій потужності, цей колектор особливо придатний для використання в системах опалення та переробки тепла, а також для спеціальних систем теплових насосів. Завдяки технології вакуумної ізоляції в колекторі немає конденсату навіть при низьких температурах.

Колектор складається з компактної, глибоко витягнутої ванни, виготовленої з алюмінієво-магнієвого сплаву товщиною 1,3 мм, на якій захисне скло кріпиться за допомогою рами з анодованого алюмінію. Поглощувач на всю поверхню покритий високоселективним сплавом AlOx і з'єднаний із внутрішніми трубами меандру за допомогою спеціальної техніки формування. Безпаяні фланцеві з'єднання гарантують швидке та безпечне підключення до сонячного контуру та вакуумної лінії.

Наповнюючи евакуйований колектор газом-криптоном, можна досягти збільшення виходу на 10%. Оскільки цей колектор повністю герметично закритий, він підходить для районів з високим рівнем забруднення повітря та клімату морської води. До 10 штук цього колектора можна підключити послідовно.

Сонячні колектори в преміум якості - переваги:

Переваги сонячних колекторів

Глибоко витягнутий піддон для колектора з непроникного для морської води алюмінієво-магнієвого сплаву є легким і в той же час дуже стабільним.
Меандр з мідної труби гарантує високу теплопровідність і короткий час відгуку
Механічний зв’язок між меандром та поглиначем забезпечує стабільну роботу протягом десятиліть
Скляна кришка, виготовлена ​​спеціально товщиною 4 мм
загартоване сонячне захисне скло перевірено градом відповідно до стандарту EN ISO 9806.
Безпаяні колекторні з'єднання для швидкого, простого та безпечного монтажу
Постійна якість завдяки сучасним виробничим процесам та забезпечення якості на найвищому рівні
Сонячне фінансування: Усі типи колекторів мають сертифікацію KEYMARK і повністю відповідають вимогам (BAFA, KFW тощо)