Найвищі показники опалення

Колосникові решітки: 1. Рух решіток


Два обертових колосника, що розташовані один за одним, приводяться в дію незалежно один від одного. Під час горіння колосникові решітки можливо цілеспрямовано рухати, для збереження однорідності шару вуглів. У випадку закритих колосникових решіток при високому рівні жару створюється оптимальний процес газифікації з найменшою кількістю дрібної золи.

Колосникові решітки: 2. Задня обертова решітка

При використанні деревної тріски в якості палива під час видалення золи відкривається лише задня обертова решітка. Зола падає донизу, залишки вугілля залишаються.

Колосникові решітки: 3. Відкривання обох решіток

Коли котел холодний, камера згоряння повністю очищається перед повторним запуском. Обидні решітки відкриваються, холодна зола та сторонні предмети, такі як камені, цвяхи тощо видаляються.

Колосникові решітки: 4. Функція подрібнення

У разі використання паливного матеріалу з великою кількістю утворення шлаків, шлаки подрібнюються завдяки додатковій "функція подрібнення" колосникових обертових решіток.

Коефіцієнт корисної дії до 95%


З неповторним коефіцієнтом корисної до 95% опалення на гранулах від HARGASSNER не тільки дає Вам можливість економного використання паливного матеріалу, але і захищають навколишнє середовище від шкідливих викидів у атмосферу.

Гарантія 5 років

2 або 5 років гарантія на матеріали залежно від типу котла на електричні компоненти та мотор-редуктори. 2 роки повної гарантії (матеріальні, трудові та дорожні витрати) на всі деталі котла.

Лямбда-зонд з функцією розпізнавання якості палива

Лямбда-зонд надає дані про точну кількість повітря і паливного матеріалу, а також розпізнає якість палива. Тільки так можна гарантувати оптимальне, тобто економне і екологічно чисте згоряння, що з коефіцієнтом корисної дії понад 95% заощаджує Вам також енергію та кошти!

Управління Touch-Tronic

Сучасне інтегроване сенсорне керування задовільнить всі бажання користувача. Воно вирізняється винятковою конструкцією та простотою користування на відміну від складного меню, що залишилось в минулому.

220x123m1.appweb-78

Мобільний додаток Hargassner APP

Швидко та легко вносити зміни в систему опалення або з цілодобового доступу до інформації. Зручний інтерфейс, увімкнення та вимкнення контурів опалення, зміна часу нагрівання та температури та багато іншого ...

Повністю шамотована високотемпературна камера згоряння

Шамот зарекомендував себе як найкращий матеріал з точки зору теплоємності, довговічності та функціональності: висока температура камери згоряння при повному та низькому навантаженні сприяє високому ступеню ефективності та мінімальним викидам.

Контроль рівня жару

Через чіткий, безконтактний контроль висоти вуглів, за допомогою датчиків, досягається найефективніше спалювання, в залежності від якості палива. Ваш котел завжди робить на потрібній потужності при оптимальних значеннях спалювання.

Інтегроване регулювання tºC зворотної магістралі


В якості додаткового оснащення доступна група з енергозберігаючим насосом та змішувачем з приводом.
швидкий та простий монтаж
компактно та недорого

Рециркуляція проти схильності золи до шлакування

Щоб запобігти схильності золи до шлакування при спалюванні особливого палива, Харгаснер серійно інтегрував рециркуляцію дим. Через охолодження рівня жару заменьшується відносно низька точка плавлення золи дуже сухого палива. Тоді можна безпроблемно утилізувати золу через автоматичну вигрузку золи.

Дисплей з сенсорним управлінням

Характеризується незвичайною структурою і простотою експлуатації. Складна навігація по меню залишилася в минулому. Візуально ви можете відразу побачити поточний стан вашого котла, буфера та котла, а також стан усього опалювального контуру.

Автоматична система транспортування золи


Ця система видалення золи забезпечує тривалі інтервали спорожнення. Контейнер можна встановити як ліворуч, так і праворуч від котла. Складається з 300-літрового контейнера з гнучким шнеком.

Z-подібний клапан

Z-подібний поворотний клапан, спеціально розроблений для використання деревної тріски. Гарантує 100% захист від зворотного займання з глибиною камери 18 см. Підходить для довгих шматків дерева, для безперебійної роботи. Дуже енергозберігаючий із загартованою ріжучою кромкою.