Найвищі показники опалення

Гарантія 5 років

2 або 5 років гарантія на матеріали залежно від типу котла на електричні компоненти та мотор-редуктори. 2 роки повної гарантії (матеріальні, трудові та дорожні витрати) на всі деталі котла.

Лямбда-зонд з функцією розпізнавання якості палива

Лямбда-зонд надає дані про точну кількість повітря і паливного матеріалу, а також розпізнає якість палива. Тільки так можна гарантувати оптимальне, тобто економне і екологічно чисте згоряння, що з коефіцієнтом корисної дії понад 95% заощаджує Вам також енергію та кошти!

Управління Touch-Tronic

Сучасне інтегроване сенсорне керування задовільнить всі бажання користувача. Воно вирізняється винятковою конструкцією та простотою користування на відміну від складного меню, що залишилось в минулому.

220x123m1.appweb-78

Мобільний додаток Hargassner APP

Швидко та легко вносити зміни в систему опалення або з цілодобового доступу до інформації. Зручний інтерфейс, увімкнення та вимкнення контурів опалення, зміна часу нагрівання та температури та багато іншого ...

Повністю шамотована високотемпературна камера згоряння

Шамот зарекомендував себе як найкращий матеріал з точки зору теплоємності, довговічності та функціональності: висока температура камери згоряння при повному та низькому навантаженні сприяє високому ступеню ефективності та мінімальним викидам.

Зручне наповнення та дозаповнення дровами

Великі дверцята для заповнення дозволяють легко завантажити камеру горіння з досить великим корисним об'ємом (166/222 л). Довжина поліна може становити до 600 мм. Спеціально оптимізована футеровка камери забезпечує ефективне випалювання без утворення смоли в камері завантаження. Верхній карбонізаційний газовий канал відсмоктує залишкові гази карбонізації при дозавантаження камери дровами.

Ідеальне горіння

Попередньо нагріте вторинне повітря у поєднанні з вогнетревким каменем забезпечує оптимальне допалювання і, отже, загальне ідеальне згоряння як при повному, так і при частковому навантаженні. Це призводить до дуже високого рівня ефективності та низьких значень викидів.

Енергозберігаючий витяжний вентилятор, з частотним регулюванням швидкості обертання

Залежно від потреби в потужності, "Lambda-Touch-Tronic" регулює швидкість витяжного вентилятора EC. Ця концепція гарантує оптимальне згоряння при низьких температурах відпрацьованих газів та максимальну ефективність. З додатковим поворотним корпусом для витяжного вентилятора з'єднання з димоходом може бути виконано в любому положенні та різним кутом як зліва так і справа.

Спіралеподібні очищувачі в трубчатому теплообміннику

Для повного використання отриманої енергії ми проводимо тепловий потік якомога ближче до теплообмінника за допомогою створеного спіралеподібного каналу, це підвищує ефективність та ККД.

Ефективна ізоляція

Котел оснащений високоефективною «всебічною» ізоляцією. Це означає, що утеплені не тільки дверцята топкової та вся зовнішня оболонка, але й переддверцята.

Буферні ємності Hargassner

Буферні ємності з пошаровим розподіленням теплоносія

Hargassner пропонує вам ідеально скоординовану серію стратифікованих буферів. Незалежно від того, вибрали ви стратифікований буфер або буфер гігієнічного шару.

Група підтримки температури зворотної магістралі

Температура зворотної магістралі задопомогою групи зі змішувачем, встановленої безпосередньо на котлі, підтримується завжди високою. Одночасно тепло подається в буфер або систему опалення.

Пристрій автоматичного очищення котла в стандартній комплектації

Часи ручного очищення теплообмінника минули. Запатентоване автоматичне очищення теплообмінника подбає про все для вас. Тепер нове: з лінійним напрямним. Це гарантує постійний, високий рівень ефективності та зменшує ваші зусилля щодо чищення.

Автоматичне запалювання опційно (лише 230 Вт)

Просто покладіть більше деревини та розпалювального матеріалу в камеру горіння, все інше буде зроблено завдяки інтелектуальному автоматичному керуванню та автоматичному керамічному запалюванню. Це спрощує Ваше втручання до максимуму і досягається максимальний комфорт при опаленні дровами!

Neo-HV Premium

Накладки з нержавіючої сталі для камери горіння

Накладки з нержавіючої сталі для камери горіння пакету опцій „Neo-HV Premium” забезпечує ще більш тривалий термін служби.

Автоматичний пристрій розпалювання з кераміки

Це підвищує комфорт та безпечне теплопостачання.

Освітлення камери горіння

Це дозволяє зручно заповнювати дровами чи чистити камеру горіння

Зручний контейнер для золи

Завдяки спеціальній кришці та вбудованій ручці ви можете зручно і без пилу утилізувати золу та попіл.