Найвищі показники опалення

Гідравлічний модуль може бути інтегрований  (Nano-PK)

Насоси контурів опалення, бойлера, буфера чи
циркуляційний, а також всі труби є легкодоступними
та змонтовані в котлі готовими до під'єднання. На вибір є 2 різні модулі.

Коефіцієнт корисної дії до 95%

З неповторним коефіцієнтом корисної до 95% опалення на гранулах від HARGASSNER не тільки дає Вам можливість економного використання паливного матеріалу, але і захищають навколишнє середовище від шкідливих викидів у атмосферу.

Гарантія 5 років

При умові щорічного обслуговування.

Лямбда-зонд з функцією розпізнавання якості палива

Лямбда-зонд надає дані про точну кількість повітря і паливного матеріалу, а також розпізнає якість палива.
Тільки так можна гарантувати оптимальне, тобто економне і екологічно чисте згоряння, яке з коефіцієнтом корисної дії понад 95% економить Вам також енергію та кошти!

Управління Touch-Tronic

Сучасне інтегроване сенсорне керування задовільнить
всі бажання користувача. Воно вирізняється винятковою конструкцією та простотою користування на відміну від складного меню, що залишилось в минулому.

220x123m1.appweb-78

Додаток Hargassner

Швидко та легко вносити зміни в систему опалення або з цілодобового доступу до інформації. Зручний інтерфейс, увімкнення та вимкнення контурів опалення, зміна часу нагрівання та температури та багато іншого ...

Розрідження в опалювальному котлі

Витяжний вентилятор з частотним регулюванням кількості обертів забезпечує оптимальне розрідження в пелетному котлі HARGASSNER. Перевага системи: Безпека експлуатації завдяки постійному розрідженню незалежно від тяги в димовій трубі.

220x123m1.zirkulationszone-81

Зона циркуляції для повного вигорання

Захоплені частинки з камери згоряння повертаються в основне полум’я в циркулюючому газовому потоці, що забезпечує повне вигорання.

220x123m1.schamott-brennkammer-2-82

Високотемпературна шамотна камера згоряння

Шамот виправдав себе як найкращий матеріал стосовно здатності утримувати тепло, міцності та функціональності: висока температура в камері згоряння при повному чи частковому навантаженні сприяє високому коефіцієнту корисної дії..

220x123m1.autom-schieberost-83

Автоматична рухома колосникова решітка

В опалювальних пелетних котлах Hargassner колосникова решітка очищується автоматично та відправляє залишки продуктів згорання в бак для золи. Через решітку подається первинне повітря автоматично. Розпалювання відбувається також автоматично завдяки спеціальному пристрою.

220x123m1.ascheladeverdichtung-84

Контейнер для золи з системою стиснення (Nano-PK 6-15, Classic 12-15)

Інші котли також мають великі контейнери для золи, але тільки система опалення гранул Hargassner може повною мірою використовувати його: розподільний механізм на розсувній решітці заповнює шухляду до останнього кута, а це означає, що можливі значно більші інтервали спорожнення!

220x123m1.ascheaustragung-box-450

Aвтоматична вигрузка золи в ящик (Nano-PK 20-32, Classic 40-60)

Шнек вигрузки золи вигружає як летючу так і золу з колосникової решітки до зовнішнього ящика. Зола подрібнюється під час вигрузки та ущільнюється в зольному ящику. Завдяки цьому досягаються довші інтервали знезолення, 1 - 3 рази за опалювальний період (залежить від потужності котла).

220x123m1.aschelade-entleeren-85

Aвтоматичне відображення рівня заповнення контейнера для золи на дисплеї

та на пульті дистанційного керування, а також на мобільних пристроях показано, коли треба спустошити зольний ящик - резерв місця дає вам ще тиждень часу. Завдяки цьому відсутнє переповнення зольного ящика і після багатьох років ваш котел залишається чистим. Це і є комфортом опалювання пелетами фірми Харгаснер!

220x123m1.lufttransport-86

Пневмотранспорт до 20 м.

Турбіна всмоктує пелети від шнека вигрузки зі складу до накопичувача. З шлангом до 20 м можна без проблем подолати любі будівельні перепони між складським приміщенням та котельнею.

220x123m1.kesselputzen-87

Автоматичне очищення теплообмінника

Часи ручного, постійного чищення теплообмінника давно залишились в минулому:
більше не потрібно витряхувати або чистити щіткою, електроніка забезпечує це для Вас: в залежності від часу опалення, вмикається автоматичний пристрій очищення котла і звільняє стінки котла від летючої золи, котрі падають в контейнер для золи. Це ми і розуміємо під комфортом опалювання пелетами!

220x123m1.doppelzellradschleuse-88

Від накопичувача до дозуючого барабана

Через подвійний дозуючий барабан пелети падають рівномірно до шнека подачі,
звідки транспортуються прямо до камери згоряння котла.

220x123m1.niedertemp-90

Пелетний низькотемпературний котел 38°C (Nano-PK)

Система регулювання за зовнішньою температурою дає можливість плавно приводити у відповідність потужність та температуру котла згідно з актуальними потребами та запитами. Діапазон використання 38 - 75°C - при ККД більше за 95%! Тому виробляється лише стільки енергії / температури, скільки потребується.

220x123m1.energiesparzuendung-94

Енергозберігаюче розпалювання

Завдяки новітній конструкції пристрою розпалення зменшено максимальну потужность до 300Ватт (на 1000Ватт менше) та підвищено ефективність процесу розпалення
- економія енергії до 88 %
- розумний контроль розпалення
- безшумність

Деталі для пелетних котлів від 70 кВт

Контроль рівня жару

Через чіткий, безконтактний контроль висоти вуглів, за допомогою датчиків, досягається найефективніше спалювання, в залежності від якості палива. Ваш котел завжди робить на потрібній потужності при оптимальних значеннях спалювання.

Колосникові решітки з функцією подрібнення

Два обертових колосника, що ступінчасто розташовані, приводяться в дію незалежно один від одного. При використанні тріски, в якості палива, відчиняється лише задній колосник, при обертанні на 360° навколо власної осі зола повністю викидається, а жар залишається. Якщо котел довго залишається вимкненим, то перед новим стартом відбувається повна очистка колосникових решіток.

Видалення золи в контейнер (Eco-PK 70-330 кВт)

Шнек видалення золи, що розміщено під східчастою колосниковою решіткою, заповнює контейнер для золи до останнього кута, що призводить до дуже довгих інтервалів спорожнення.

Варіанти видалення золи

Доступні різні варіанти, незалежно від того чи є система транспортування золи шнеком або система видалення золи пневматикою, доступні об’єми контейнера 240 л або 300 л.

Рециркуляція проти схильності золи до шлакування

Щоб запобігти схильності золи до шлакування при спалюванні особливого палива, Харгаснер серійно інтегрував рециркуляцію дим. Через охолодження рівня жару заменьшується відносно низька точка плавлення золи дуже сухого палива. Тоді можна безпроблемно утилізувати золу через автоматичну вигрузку золи.

Інтегроване регулювання tºC зворотної магістралі

В якості додаткового оснащення доступна група з енергозберігаючим насосом та змішувачем з приводом.
 швидкий та простий монтаж
 компактно та недорого