Система регулювання Lamda Touch Tronic від Hargassner з сенсорним дисплеєм – керує Вашою опалювальною установкою

Сенсорна система керування Hargassner Lambda-Touchtronic вирізняється надзвичайно зрозумілою структурою та простим управлінням. Вона керує всіма процесами котла від подачі палива та процесу горіння до контурів опалення та бойлерів. Lambda-Touchtronic працює в залежності від зовнішньої температури "погоди", швидко реагує на зміни і вже з самого початку рівномірно приводить у відповідність потужність котлів. Завдяки цьому котел працює завжди в оптимальному режимі потужності, що дає змогу клієнту економити паливо та заощаджувати на опаленні загалом.

Проспект "Опалення пелетами"

76612201357081429

KesselAUS_Touch_Pellets
Котел перед введенням в експлуатацію: дисплей Lambda-Touch-Tronic показує Вам не нагрітий котел. Бойлер та буфер холодні тобто не загружені.

 


Volllast_Touch_Pellets_neu

Kотел в режимі повного навантаження: дисплей показує вам прогрітий котел. Бойлер та буфер уже загружені та прогріті. Контури опалення постачають тепло в окремі житлові приміщення.


Touch_Pellets_neu

Kотел в режимі часткового навантаження: котел робить трохи більше за половину потужності. Бойлер та буфер є загружені. Контури опалення постачають тепло в окремі житлові приміщення.


Управління контурами опалення
heizprogram_480

✔ Lambda-Touch-Tronic може керувати багатьма незалежними один від одного контурами опалення. Клієнт має можливість детально визначати різноманітні налаштування: він визначає, в якому контурі, за яким часом, яку температуру в приміщенні хоче мати.

✔ Lambda-Touch-Tronic може керувати багатьма незалежними один від одного контурами опалення. Клієнт має можливість детально визначати різноманітні налаштування: він визначає, в якому контурі, за яким часом, яку температуру в приміщенні хоче мати.

✔ Завдяки раціональному використанню залишкового тепла, після вимкнення опалення ефективно використовується отримана раніше енергія.

Гаряче водозабезпечення

Ви виставляєте лише бажану температуру бойлера та період нагріву – Lambda-Touch-Tronic регулює все інше!

✔ Харгаснер гарантує Вам забезпечення теплою водою протягом 24 годин. Також постійно контролюється температура гарячої води за межами встановленого періоду завдяки так-званому „регулюванню мінімума бойлера“.

✔ Іншою перевагою та різницею до інших виробників котлів лежить в автоматичному регулюванні пріоритета бойлера. Воно визначає, що загрузка бойлера лише короткочасно знижує температуру контурів опалення, так щоб приміщення не охолоджувалось.

✔ У вашій домашній оселі завжди буде приємно тепло.

Додаткове оснащення

 zusatzplatineAДодаткова плата
Ця додаткова КО- плата слугує для збільшення на один КО та на один бойлер. Це може бути інтегровано в котлі або в МКО. Інші додаткові плати можуть бути використані в РКО.
Hargassner_HKM_ohne0000Модуль контура опалення
Модуль контура опалення слугує для розширення системи керування котла. Він дає змогу додаткового управління ще 2-ма контурами опалення і одним бойлером з циркуляційним насосом, а також зовнішнім контуром та буферною ємністю.
Hargassner_HKM_mit0000Модуль контура опалення iз сенсорним управлінням
В порівнянні зі звичайним модулем дає розширену можливість управління. Завдяки сенсорному  исплею є можливість керування всіма контурами опалення з даного модуля включаючи інші контури, що під'єднані безпосередньо на плату котла.
 Hargassner_HKR_mit0000Регулятор контура опалення із сенсорним управлінням
"Погодозалежний" регулятор за зовнішньою температурою з сенсорною панеллю керування для 2-х контурів опалення зі змішувачем та 1-го контуру бойлера з циркуляційним насосом; буфером або котлом "чужого" тепла, насосом теплотраси, зовнішнішнім КО (макс. 8 РКО). SD-слот та запис параметрів. Можливе розширення двома модулями контурів опалення, що дає можливість керуванню 6-ма контурами опалення та 3-ма бойлерами.
Fernbedienung_neuАналогове FR 25: завдяки аналоговому дистанційному керуванню є можливість змінювати температуру в кімнатах, а також індивідуально виставляти режими опалення. FR25 може бути під'єднано як з так і без залежності від температури в кімнаті.
Світловий індикатор контролю інформує клієнта про
актуальний стан його опалення.
Hargassner_FR35_0000LCD FR 35: завдяки дистанційному керуванню з LCD-дисплеєм відображаються температури бойлера, в приміщенні та ззовні. Ви можете вмикати або вимикати контури опалення та також налаштовувати різні фази опалення. FR35 може бути під'єднано як з так і без залежності від температури в кімнаті. Світловий індикатор контролю інформує клієнта про актуальний стан його опалення.
 Hargassner_FR35_0001Безпровідна версія для LCD FR 35: ідентичні функції як у
LCD FR35 з бездротовим підключенням
Hargassner_FR40_0000Дистанційне керування FR 40 Touch: всі функції котла
керуються з кімнати. Ви маєте можливість змінювати температури в кімнатах, режими опалення, періоди обігріву.
Hand_HandyСMС: тепер ви маєте можливість контролювати опалення навіть коли ви не вдома. Повідомлення про несправність відсилаються автоматично на ваш мобільний, ви можете вмикати або вимикати контури опалення, змінювати температури – все можливо з вашого мобільного і абсолютно надійно!
Для відсилання запиту у відділ продажів - Ви маєте можливість заповнити форму за посиланням

ЗРОБИТИ ЗАПИТ