українська русский Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com

Javascript DHTML Tree Menu Powered by dhtml-menu-builder.com

YouTube facebook

 

Сім незаперечних аргументів
для опалення пелетами чи трісками

Абсолютний № 1 в захисті навколишнього середовища:

Деревина - це єдиний опалювальний матеріал, який згорає CO2 – нейтрально. Це особливо важливо тому, що CO2 вважається однією із головних причин парникового ефекту. Нейтральне від CO2 опалювання означає, що при опалюванні деревиною викидається тільки така кількість CO2, яку дерево увібрало під час свого росту.

Комфорт при опаленні пелетами чи трісками:

Опалення деревиною з великими витратами давно в минулому. Ви тільки встановлюєте бажану температуру Вашого приміщення. Електронна система керування піклується про те, щоб Ви були в теплі. Заповнювати складське приміщення потрібно в кращому випадку один чи два рази на рік.

Використання залишків:

Для опалення пелетами чи трісками не потрібно спеціально зрубувати дерева. Для виготовлення трісок використовуються відходи з лісозаготівної та лісопильної промисловості, а для виготовлення пелет – тирса та стружки.

Найсучасніша опалювальна техніка:

Завдяки найсучаснішим технологіям гарантується повне і чисте згорання.  Досконала опалювальна техніка забезпечує також дуже високий коефіцієнт корисної дії.

Ціна палива пелет та трісок:

Ціна трісок дуже низька, так як вони виробляються з відходів або деревостою. Ціна пелет знаходиться на рівні нафти, але є значно стабільнішою (також і в майбутньому). Забезпечення паливним матеріалом на основі національних ресурсів не залежить від іноземних кризових ситуацій.

Національна енергія:

Опалення трісками і пелетами допомагає бути незалежними від іноземних країн. Пелети виготовляються регіонально, і завдяки цьому в країні створюються робочі місця.

Деревина – зручне (і дешеве) теплове джерело майбутнього:

За останні 10 років в Австрії значно покращилась опалювальна техніка. Сьогодні промисловість пропонує опалювальні системи на основі деревини для будь-яких побажань споживачів. Деревина як паливний матеріал наявна в Австрії у достатній кількості, постійно відновлюється в кругообігу природи і згорає нейтрально від CO2. Опалювальна техніка деревиною набагато зручніша в обслуговуванні, ніж опалювальні системи на іншому паливі.

 
  Представництво Харгаснер в Україні ТОВ "ІНМАТЕХ",
03179 Київ, вул. Прилужна 4/15 оф. 507,
тел./факс: +38 044 451 87 52, info@hargassner.com.ua
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100