українська русский Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com

Javascript DHTML Tree Menu Powered by dhtml-menu-builder.com

YouTube facebook

 

Системи траспортування та складу пелет від Hargassner

Наявність даних систем складу для пелет та їх автоматичне транспортування в котел звільнить Вас від необхідності постійного втручання в процес опалення та залежності поповнення опалювального котла пелетами протягом всього року. Так чи інакше, купуючи пелети, Ви однозначно орієнтуєтесь на річний запас чи хоча б піврічний запас пелет. Маючи систему складу від Харгаснер Ви вирішуєте питання поставки пелет лише один раз на рік. Завантаження пелет зі складу в котел проходить повністю автоматично і можливе лише в той період часу, що прийнятний для Вас та вашої родини.

Для своїх опалювальних котлів на пелетах компанія Hargassner пропонує своїм замовникам 4 різні системи транспортування та зберігання пелет.

Шнеково-пневматична система подачі пелет RAS – найбільш поширена у використанні та гнучка. Для кожної ситуації і приміщення різної величини.

Пневматична система подачі пелет RAPS – найпростіший варіант завантаження пелетами. Використовується в приміщеннях складу, де неможливо встановити шнек. Зазвичай використовується для невеликих складських приміщень та котлів невеликої потужності.

Ємність зі спеціальної тканини GWTS – комплексне рішення для котельних приміщень, в яких раніше не передбачалось складу для пелет.

Прямий шнековий транспортер RAD – для оптимально розміщених один біля одного котельного та складського приміщень.

1. Система транспорту та складу пелет тип RAS

Шнеково-пневматична система

Така комбінація шнеку та пневмотранспорту підходить для великих складських приміщень прямокутної форми. Великі відстані (до 30 м) від котельного до складського приміщення також не є проблемою. Пелети направляються за допомогою шнекового транспортера з складського приміщення до місця всмоктування пневмосистемою. Спеціальна форма транспортного жолоба унеможливлює застрявання пелет та гарантує однаковий об'єм подачі, легке транспортування та повну розгрузку складу до останньої пелети.

У складському приміщенні з двох сторін встановлюються дерев'яні скоси 35 град, що легко примикають до кожуха шнека завдяки спеціальному профілю.

Hargassner RAS
Детальніше...

2. Система транспорту та складу пелет тип RAPS

Пневматична система подачі пелет

Точкова пневмосистема ідеально підходить для невеликих складських приміщень, якщо максимальний його розмір складає 2,5 x 3 м. Точка всмоктування монтується посередині даного приміщення.

Новий перемикаючий пристрій для багатоточкової пневмотранспортної системи при опаленні пелетами дає можливість всмоктування пелет з багатьох точок, розміщених у складському приміщенні. Цей перемикаючий пристрій для 2 - 3 точок всмоктування, можливо розширити на 4 - 6 точок. Ця система ідеальна для важко впорядкованих складських приміщень, так як точки, звідки будуть всмоктуватись пелети, можна розміщувати за бажанням. Цією системою можна також без проблем дооснастити вже наявне обладнання.

В складському приміщенні монтуються гладкі дерев'яні скоси під кутом 35 град. Це гарантує безперебійне транспортування пелет та повну розгрузку складського приміщення.


Hargassner RAPS
Детальніше...

3. Система транспорту та складу пелет тип GWTS

Ємність зі спеціальної тканини

Представляє собою готове рішення по складському приміщенню. Вона може бути втановлена як в котельному приміщенні (згідно будівельних норм), так і в іншому допоміжному приміщенні. При встановленні на відкритій місцевості зверніть увагу на міцний каркас та всебічну обшивку для захисту від ультрафіолетових променів та вологи. Ємкість з тканини оснащується точковою пневмосистемою і складається з високоякісної, міцної, антистатичної та пилонепроникненої фільтрувальної тканини зі стальною трубчатою підставкою. Завдяки різноманітності конструкції встановлюється в будь-якому місці.


Hargassner GWTS
Детальніше...

4. Система транспорту та складу пелет тип RAD

Прямий шнековий транспортер

При оптимальному розміщенні котельного і складського приміщень один біля одного подача пелет проходить з допомогою шнекового транспортера системної конструкції прямо в опалювальний котел.

Hargassner RAD
Детальніше...


Hargassner  до кожної ситуації запропонує найкраще рішення. Приклади проектування Ви знайдете в розділі меню ПЛАНУВАННЯ !

 
  Представництво Харгаснер в Україні ТОВ "ІНМАТЕХ",
03179 Київ, вул. Прилужна 4/15 оф. 507,
тел./факс: +38 044 451 87 52, info@hargassner.com.ua
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100