українська русский Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com

Javascript DHTML Tree Menu Powered by dhtml-menu-builder.com

YouTube facebook

 

Проектування систем опалення на трісках

До кожної ситуації відповідне рішення
У нас є досвід і ми знаємо, що підходить до тих чи інших будівельних умов. Більше ніж 2000 різних прикладів проектування розробили досвідчені спеціалісти Hargassner. Ми впевнені, що у нас є правильне рішення і для Вас!

Новинка  -  до 5 м діаметр
Загрузка опалювального котла можлива з обох боків. Подаючий шнек обертається навколо осі загрузочної шахти.  

Для кожної ситуації оптимальне рішення розміщення складського приміщення!

Розміщення трісок над котельним приміщенням. Механічна загрузка. Складське приміщення над котельним. Подача за допомогою спускної труби.

"Відкрите" складування трісок – амбар і т.д., механічна загрузка.
Склад для трісок конструктивно відокремлений. Загрузка зверху через люк. Прибудова підвального типу для складування трісок. Проста загрузка через люк. Загрузка підвального складського приміщення може оптимально відбуватись з допомогою подаючого шнека від Hargassner.

Автоматична система загрузки трісок
з загрузочною ємністю і вертикальним шнеком

Нова система загрузки від Hargassner дозволяє нарешті автоматичну загрузку трісок у важко доступні складські приміщення, як напр.: склад на верхніх поверхах чи без відповідної можливості доступу. Загрузочна ємність постачається в двох можливих довжинах, 2 м і 2,5 м. Вона може також встановлюватись нижче рівня землі. Додатково може поставлятись ємність з насадними рамами, боковими стінами та відкидною кришкою для зручної подачі. Вертикальний шнек може бути до 8 м висотою з регульованим виштовхувачем для кращого розподілення трісок, відповідно до позиції шнека та форми складського приміщення. Продуктивність транспортера до 50м3/год., в залежності від якості трісок.

Варіанти розміщення складських приміщень з індивідуальним підходом!

Система загрузки для одноповерхового складського приміщення. Система загрузки для одноповерхового складського приміщення з шнековим транспортером.

Система загрузки для двоповерхового складського приміщення.
Центральна система подачі для кругової загрузки. Загрузочна система для складського приміщення на 1-му і 2-му поверхах. Транзитна система загрузки, що проходить під одним приміщенням із закритим шнеком подачі.
 
  Представництво Харгаснер в Україні ТОВ "ІНМАТЕХ",
03179 Київ, вул. Прилужна 4/15 оф. 507,
тел./факс: +38 044 451 87 52, info@hargassner.com.ua
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100