українська русский Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com

Javascript DHTML Tree Menu Powered by dhtml-menu-builder.com

YouTube facebook

 
Що потрібно знати при покупці деревинних пеллет

При закупці пеллет необхідно звернути увагу на те, чи пелети сертифіковані згідно норм DINplus або ONORM M 7135. Тільки так може бути гарантована оптимальна якість паливного матеріалу та безперебійне функціонування установки. У сумнівних випадках рекомендується з’ясувати походження пелет.

Ціна на пелети може варіюватися в залежності від виробника. На території України ціни коливаються в діапазоні 650 - 1000 грн. за тону. Крім того, ціна буде змінюватись від придбаної кількості палива, при великому замовленні Ви можете отримати суттєві знижки.

Отже, при покупці пелет Вам необхідно з’ясувати у постачальника наступні пункти:
  • Мінімальна кількість, при якій будуть діяти знижки
  • Ціна в залежності від кількості (при великому замовленні ціна буде меншою, як і у випадку рідкого палива)
  • Кошти за перевезення
  • Термін поставки


В Україні пелети постачаються замовникам поки що тільки у поліетиленових мішках по 1 т. У Європі є багато варіантів розфасовки: в поліетиленових або паперових мішках різного об’єму (напр., на 15 кг). Крім того, при великому замовленні пелети можуть постачатись насипом спеціальними автомобілями-цистернами, оснащеними пневмосистемою для вдування пелет до складського приміщення. Перед загрузкою пеллет до складу, котельна установка відключається як мін. за 3 години, з метою дотримання техніки безпеки.

В Україні тема опалення на пелетах тільки розвивається, тому, на жаль, ми поки не можемо скористатись послугою доставки пеллет за допомогою автомобіля-цистерни та загрузки складу через пневмосистему. Але з часом, коли ринок біопалива буде  розширюватись, обов’язково з’являться і різні варіанти розфасовки, і доставка за допомогою автомобіля-цистерни.
 
  Представництво Харгаснер в Україні ТОВ "ІНМАТЕХ",
03179 Київ, вул. Прилужна 4/15 оф. 507,
тел./факс: +38 044 451 87 52, info@hargassner.com.ua
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100