українська русский Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com

Javascript DHTML Tree Menu Powered by dhtml-menu-builder.com

YouTube facebook

 

День відкритих дверей HARGASSNER встановлені нові рекорди ! 

Венг – позаду рекордні вихідні. Не тільки з погляду на спеку, але і за кількістю відвідувачів (9.000 чол.) у новому Центрі біопаливних технологій Hargassner були встановлені нові рекорди.

В часи, коли ціни на газ та рідке паливо зростають, перехід на опалення біомасою, яка являє собою постійно відновлювану енергію, є надзвичайно важливим. На домашній виставці Hargassner, яка проходила під темою «Скоротіть свої витрати на опалення», та в консультативному залі центру обидва дні панувала дуже жвава атмосфера.
Відвідувачі виставки були проінформовані про всі переваги переходу на опалення біопаливом. Вони були вражені від того, як швидко спеціалісти Hargassner давали кваліфіковані консультації по опаленню та знаходили індивідуальний підхід до потреб кожного відвідувача. Крім того, гості заводу Hargassner мали можливість побачити на власні очі все опалювальне обладнання Hargassner в роботі.

     
У виставочному та консультаційному залі був представлений весь асортимент продукції Hargassner: котли на пелетах та трісках від 9 до 200 кВт (в каскадному рішенні до 800 кВт). Була проведена також презентація НОВИНКИ – серії котлів на дровах! Це котли для дров від 1/3, 1/2 та аж до 1 м – для кожного замовника Hargassner пропонує саме той котел, який найбільш відповідає його вимогам! А для всіх, хто цікавиться опаленням агрокультурами у компанії Hargassner є баготофункціональний геній – котел AgroFire, який може спалювати велику кількість різних енергокультур, таких як міскантус, солома, пелети або тріски, зерно та ін.

 
На виставці була продемонстрована не тільки сучасна опалювальна техніка на пелетах та останні технологічні досягнення по котельному обладнанню на трісках, відвідувачі мали також можливість отримати розширену інформацію по різним видам палива. Крім того, протягом виставки можна було поспостерігати за процесом вдування пелет в опалювальний контейнер та в тканинну ємність абсолютно без пилу.

     


 
Також відвідувачам були продемонстровані всі етапи технологічного процесу отримання трісок – від зрізання дерев, очищення їх від гілок та сучків та до переробки на тріски за допомогою подрібнювальних установок. Отримане паливо транспортувалось до котельної Hargassner в опалювальні котли і там спалювалось.  

Гості заводу мали змогу також оглянути власні поля компанії  Hargassner, де вирощується міскантус, і бути присутніми при процесі брикетування міскантуса за допомогою преса.
Ще одним шедевром виставки став новий двоповерховий опалювальний контейнер. Тут демонструвалась загрузка складського відділу контейнера трісками за допомогою запатентованої системи загрузки з вертикальним шнеком, завдяки якій з’явилась можливість загрузки паливом важко доступних складських приміщень та складів, що знаходяться на верхній поверхах!
     
     
Фірма Hargassner відсвяткувала не тільки свій 25-річний ювілей, а також і відкриття нових виробничих цехів та Vital-центру для співробітників.

Відвідувачі були в захваті від нової їдальні та професійно оснащеного фітнес-центру. Крім того, можна було відвідати нові сучасні виробничі цехи з повністю автоматичним CNC-обладнанням, з новим автоматичним багатоярусним складом, сучасними лазерними та вирубними машинами, а також вигинальними та кромкозагинальними автоматами, які управляються роботами.

 
Серед запрошених гостей виставки був дворазовий олімпійський чемпіон Бенжамін Райх, який являється також і клієнтом компанії Hargassner. Всі бажаючі мали змогу поспілкуватись з чемпіоном та отримати від нього автограф. А всі азартні відвідувачі змогли випробувати долю з колесом фортуни та виграти до 1 тони пелет!

 
  Представництво Харгаснер в Україні ТОВ "ІНМАТЕХ",
03179 Київ, вул. Прилужна 4/15 оф. 507,
тел./факс: +38 044 451 87 52, info@hargassner.com.ua
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100