Hargassner_HKM_ohne0000Модуль контура опалення
Модуль контура опалення слугує для розширення системи керування котла. Він дає змогу додаткового управління ще 2-ма контурами опалення і одним бойлером з циркуляційним насосом, а також зовнішнім контуром та буферною ємністю.
Hargassner_HKM_mit0000Модуль контура опалення iз сенсорним управлінням
В порівнянні зі звичайним модулем дає розширену можливість управління. Завдяки сенсорному  исплею є можливість керування всіма контурами опалення з даного модуля включаючи інші контури, що під'єднані безпосередньо на плату котла.
 Hargassner_HKR_mit0000Регулятор контура опалення із сенсорним управлінням
"Погодозалежний" регулятор за зовнішньою температурою з сенсорною панеллю керування для 2-х контурів опалення зі змішувачем та 1-го контуру бойлера з циркуляційним насосом; буфером або котлом "чужого" тепла, насосом теплотраси, зовнішнішнім КО (макс. 8 РКО). SD-слот та запис параметрів. Можливе розширення двома модулями контурів опалення, що дає можливість керуванню 6-ма контурами опалення та 3-ма бойлерами.
zusatzplatineAДодаткова плата А
Ця додаткова КО- плата слугує для збільшення на один КО та на один бойлер. Це може бути інтегровано в котлі або в МКО. Інші додаткові плати можуть бути використані в РКО.
zusatzplatineAДодаткова плата F
Für gemischte Fernleitungen zur Ansteuerung der Fernleitungspumpe und des Fernleitungsmischers inkl. Fernleitungsfühler. Ab 70 kW Gesamleistung.
Для відсилання запиту у відділ продажів - Ви маєте можливість заповнити форму за посиланням

ЗРОБИТИ ЗАПИТ