Відзнаки офіційно підтверджені винагородами.

Місцева винагорода “Der Innviertler”

«Ми виграли вже багато призів, національних та міжнародних. Але я дуже пишаюсь тим, що і вдома ми отримали цю місцеву відзнаку. Я дякую усім співробітникам та усім тим, хто підтримував нас на протязі останніх років і тим самим привели нас туди де ми зараз знаходимось», зі слів шефа фірми Антона Харгаснера.


Зразкове навчальне підприємство 2014

Приз торгової палати Верхньої Австрії.


Hidden Сhampion 2014 (Прихований чемпіон 2014)

Нагороджений торговою палатою Австрії за видатні послуги в австрійській експортній економіці.


Best Business Award 2012 (Найкраща ділова відзнака 2012)

Транснаціональна винагорода за «Стале управління». Харгаснер було нагороджено в категорії ‘більше 100 співробітників’.

Pegasus/Пегас 2011 в сріблі та 2012 в золоті

Слідуючою віхою в і сторії фірми Харгаснер  є винагорода за визначні економічні заслуги – der Pegasus/Пегас.


Австрійська відзнака за навколишнє середовище

Нагороджено під час Вельзівської енергозберігаючої виставки 2011 за продукцію Харгаснер, що дружня до навколишнього середовища та із малими викидами.


Приз за інновацію “Energie-Genie” 2007 + 2013

В 2007 році революційний спалювач біо рослин “Agro Fire “, що відзначається багатофункціональністю, було відзначено федеральним міністерством. В 2013 наш котел на трісках ECO було також названо «Energie Genie»/генієм енергії.


Приз за інновацію “Bois Energie”

Європейський технічний інститут енергії деревини “ITEBE”, організовує з 1998 року міжнародну спеціалізовану енергетичну виставку в Lons le Saunier, Франція. Підприємства з усіх європейських країн та із США показують тут свої розробки опалювальної техніки. Зручна можливість презентувати себе міжнародній спеціалізованій публіці. Її і було використано. В 2000, 2002, 2007-2010 & 2014 роках Харгаснер зміг забезпечити собі 1 місце.


Майбутнє ставить завдання

Винагороди є додатковим стимулом, сприяти прогресу за допомогою нових розробок і тим самим залишатись міжнародно ведучим «Інститутом» в секторі опалювання на біомасі.