Центр опалювальних біотехнологій Hargassner

ZentrumsJPG

Його можна побачити ще здалеку, має виразну архітектуру: новий центр біотехнологій Hargassner у центрі міста Венг єдиний в своєму роді і зустрічає своїх відвідувачів захопливою атмосферою.

Найсучасніше виробництво та презентація продукції на загальній площі 24000 м², а також ознайомлення з філософією продукту виразно реалізуються тут.

Консультація екстра-класу на 400м²

В нашому виставковому приміщенні проводиться професійне консультування. Є інформація про всі котли– при бажанні- в деталях. Надається порівняння коштів при опалювання біомасою. Ви зразу побачите потенціал економії та можливості покращення.

Відвідайте найсучасніший центр опалювання на біомасі в Європі! 
Ми просимо Вас  домовитись про зустріч по телефону, щоб ми змогли приділити Вам достатньо часу.
Робочі години: Пн-Чт з 8:00-12:00 год. І  13:00-16:30 год., пн з 8:00-14:00 год.

Зал для навчання наших працівників

Зацікавлені в деталях клієнти та, звичайно, наші інженери мають в своєму розпорядженні приміщення, оснащене спеціально для технічного навчання.  Тут всі ознайомлюються з останніми досягненнями в опалювальній техніці біомасами.

Виробицтво: нова техніка, нові розміри.

Декілька  CNC лазерних та перфораційних автоматів разом  із автоматичним високим багатоярусним складом є серцем виробництва. Харгаснер працює із найсучаснішими токарними та фрезерними верстатами із автоматичною загрузкою та вигрузкою. Центри обробки листового металу із лазерною та штампувальною технікою, неповторні автомати згибання та кантування, чисельні зварювальні роботи підкреслюють технологію виробництва Харгаснер. З 2010 року виробництво було збільшено- було додано ще один процес порошкового покриття, що робить на трісках.

Відео виробництво

Людина або машина – на Харгаснер це не протилежності

Із збільшенням кількості машин збільшилась також і кількість співробітників. Автоматизація виробництва не мала призвести до скорочення персоналу. Тому як на Харгаснер добре відомо як важливий багаторічний досвід співробітника для якості продукції та робочої атмосфери.
Багато співробітників з років заснування і досі є співробітниками, вони призвели до піднесення фірми і сьогодні можуть себе відчувати частиною історії успіху.

Дослідження та розробки: працювати для майбутнього.

Окремий відділ займається в новому центрі біомаси майбутнього опалення. В конструкторському бюро постійно проектуються нові типи котлів. За допомогою програми 3D-симуляції можна на моніторі контролювати функціональність всіх механічних деталей.

Розроблено, протестовано та перевірено

В лабораторії розробок робота всіх опалювальних котлів ретельно перевіряється. Від техніки подачі до екологічно чистого спалювання- все записується, оптимізується та вдосконалюється. Результат ви можете прочитати в протоколах випробувань BLT Візельбург. На протязі декількох останніх років основною задачею досліджень є пошук інших енергетичних рослин, що можна корисно використовувати додатково із деревиною для забезпечення енергією.

96634201256062125

Конструкторське бюро: постійна розробка нових котлів включаючи 3D-симуляцію.

96534201256062125

Лабораторія розробок: тут ретельно перевіряється робота котлів.

128008201204061128

Maркус та Антон Харгаснер відповідальні за відділи досліджень та розробок.