українська русский Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com

Javascript DHTML Tree Menu Powered by dhtml-menu-builder.com

 

Інформація

  Завантажити Система управління LAMBDA-HATRONIC
(3,2 Mb)

YouTube facebook

 

Система регулювання Lamda Hatronic від Hargassner
керує Вашою опалювальною установкою

Увімкнути – і більше Вам нічого не потрібно робити!

Влаштуйтесь зручніше, відпочиньте – Ваша опалювальна установка працює повністю автоматично, Ваша присутність в котельні не потрібна.

Система керування
Hargassner Lambda Hatronic

відрізняється дуже зручною структурою та простотою використання. Вона регулює весь процес опалення - від подачі пелет в котел і до контурів опалення та бойлерів. Вона реагує на погоду, розпізнає атмосферні умови та може плавно підігнати потужність опалювального котла. Завдяки цьому котел постійно працює з оптимальною потужністю, в результаті чого клієнт економить паливо, і, таким чином, його витрати скорочуються.
Розпалювання, видалення попелу, його стиснення в баку для попелу і очистка котла – все проходить автоматично, надійно і у потрібний час.

Hargassner Touch-Display

Опція: Управління з сенсорним дисплеєм

Зараз з новим LCD або з сенсорним дистанційним управлінням!

Лямбда-зонд забезпечує максимальну технічну продуктивність опалення!
(Опціонально для Classic 9-22)

  • він  висвітлює дані щодо точної кількості повітря і горючого матеріалу.
  • він розпізнає різну якість палива.
Тільки так гарантується оптимальне, тобто економне, горіння з обмеженими викидами, що Вам з коефіцієнтом корисної дії 93% економить також і енергію!


Регулювання контурів опалення

  • LAMBDA HATRONIC може регулювати декілька незалежних один від одного контурів опалення. Клієнт може здійснювати різні налаштування: наприклад, встановлювати, яка повинна бути температура на певному контурі опалення і в який період доби.

Система зниження «3G день/ніч» –

дає можливість клієнту визначати три граничні показники зовнішньої температури. Один показник для «опалення вдень», другий для «зниження вдень» і третій для «зниження вночі». Таким чином, система опалювання працює тільки тоді, коли це потрібно. Так забезпечується економія енергії без зниження Вашого комфорту.


Регулювання контурів опалення


Забезпечення гарячого водопостачання

Ви просто встановлюєте бажану температуру бойлера та час запуску. Ваша система управління зробить решту!
  • Hargassner гарантує Вам наявність теплої води 24 години на добу. Контроль температури води здійснюється також тоді, коли бойлер відключений, завдяки так званій програмі
    БОЙЛЕР - МІНІМУМ РЕГУЛЮВАННЯ.
  • Наступна перевага і відмінність від котлів інших виробників - це приоритетне регулювання бойлера. Це означає, що запуск бойлера знижує температуру контурів опалення на короткий проміжок часу, і температура в приміщення не знижується.

У Вашому домі завжди буде тепло!

Аналогове дистанційне керування FR 25 з датчиком кімнатної температури.

За допомогою аналогового дистанційного керування додатково до системи керування, яка знаходиться на котлі, можливо індивідуально регулювати температуру в приміщенні, а також режими опалення і зниження.
Додатково Ви можете отримати FR 25 з датчиком кімнатної температури, який вимірює фактичну температуру в приміщенні і, при необхідності, підкоректовує її. Контрольна лампочка інформує клієнта про стан процесу опалення.

Високий комфорт опалювання!


Дистанційне керування Hargassner FR 25


Цифрове дистанційне керування FR 30 

з цифровим дистанційним керуванням можна встановлювати всі температури та час опалення. На графічному дисплеї Ви знайдете інформацію про котел та контури опалення. Це дає Вам можливість повного програмування Ваших контурів опалення прямо з кімнати.
Додатково вона має аналоговий перемикач, щоб за короткий проміжок часу змінювати режими опалення та зниження.

Дистанційне управління Hargassner FR 30


Керування по SMS - комфорт опалення з майбутнім

Тепер Ви можете контролювати процес опалення навіть тоді, коли Вас немає вдома: Ви тримаєте контакт по смс! У випадку порушень Ви отримуєте повідомлення на мобільний телефон, крім того Ви можете самі втручатись в процес регулювання і, наприклад, вмикати або вимикати опалення, встановлювати нові температури - все з допомогою мобільного телефону, абсолютно надійно!

Харгаснер пропонує Вам високий комфорт обслуговування з перспективними технологіями!


Дистанційне керування по мобільному Harrgassner


PSP - буфер або буфер + сонячний колектор

Система PSP оптимізує загрузку та розгрузку ємності буфера-накопичувача. Завдяки цьому, фірмою Харгаснер досягається 100% використання буфера.
Для максимального навантаження можна задавати примусову загрузку буфера-накопичувача.

Система буфер + сонячний колектор:

Щоб комбінувати сонячну техніку і автоматичну опалювальну техніку на пелетах або трісках, Hargassner розробив для Lambda-Hatronic дуже практичну опцію. Спочатку використовується енергія, отримана з сонячної батареї, а вже потім, при потребі, вмикається пелетний опалювальний котел або котел та трісках, при чому тепло потрапляє прямо у приміщення, а не просто накопичується в буфері.


PSP - буфер або буфер + сонячний колектор Hargassner


Система «чужого» тепла

За бажанням у систему опалення можна інтегрувати котел для твердого палива, розміщений поруч. Перемикання від пелетного котла до «чужого» опалювального котла проходить автоматично. Вам не потрібно нічого вмикати, повертати, керувати – навіть це робить для Вас Lambda-Hatronic.


Система "чужого тепла" Hargassner

 
  Представництво Харгаснер в Україні ТОВ "ІНМАТЕХ",
03179 Київ, вул. Прилужна 4/15 оф. 507,
тел./факс: +38 044 451 87 52, info@hargassner.com.ua
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100