українська русский Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com

Javascript DHTML Tree Menu Powered by dhtml-menu-builder.com

YouTube facebook

 
З деревиною у Вас більше переваг!

Ми вважаємо, що настав час прямувати до надійного, екологічно чистого майбутнього:
Ми розраховуємо на відтворювану енергію деревини.

Думка про чисте навколишнє середовище перемагає. Co2- нейтральність - магічна формула майбутнього! Кожна енергетична рослина - переважно дерева - дбає про те, щоб баланс CO2 залишався в рівновазі. Під час росту кожна рослина перетворює певну кількість вуглекислого газу на кисень, потім пізніше цю ж кількість вуглекислого газу знову віддає при згоранні. Як наслідок: наше повітря та навколишнє середовище не забруднюється  – все чисте.

З деревиною у Вас більше переваг!

Потяг у майбутнє з новими опалювальними технологіями вже в дорозі, з’явилось багато споживачів, які опалюють з високим комфортом з допомогою сучасних технологій.

Вже сьогодні можна сказати, які опалювальні системи чекають нас у майбутньому. Деревина та інші рослинні енергоносії одного дня повністю замінять всі інші види палива. Якщо технологічний прогрес буде продовжуватись в такому ж дусі – він зайде в глухий кут, так як його неминучі шкідливі викиди забруднюють і будуть далі забруднювати навколишнє середовище.

Переваги опалювання деревиною очевидні: паливний матеріал росте з землі, його достатньо – інші рослинні енергоносії також можуть розширити Ваш асортимент.
 
  Представництво Харгаснер в Україні ТОВ "ІНМАТЕХ",
03179 Київ, вул. Прилужна 4/15 оф. 507,
тел./факс: +38 044 451 87 52, info@hargassner.com.ua
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100