українська русский Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com

Javascript DHTML Tree Menu Powered by dhtml-menu-builder.com

YouTube facebook

 

Основні технічні рішення в деталях
Твердопаливний автоматичний котел на трісках
Hargassner WTH 150 - 200


Понад 90% коефіцієнт корисної дії при комплексному оснащенні

Hargassner має багатолітній досвід у розробці обладнання для опалення біомасами – це ноу-хау, що означає надзвичайний технологічний прогрес  в котельному обладнанні від Hargassner.

З таким неповторним коефіцієнтом корисної дії опалювальні системи на трісках від Hargassner не тільки дають Вам можливість економного використання паливного матеріалу, але і захищають навколишнє середовище від шкідливих викидів у атмосферу.


Коефіцієнт корисної дії 90%


Вогнетривка (шамотна) камера згорання для високих температур

Шамот  виправдав себе як найкращий матеріал стосовно здатності утримувати тепло, міцності та функціональності: висока температура в камері згорання при високому та низькому навантаженні сприяє високому коефіцієнту корисної дії.

Через решітку ціленаправлено всмоктується первинне повітря, розпалювання відбувається автоматично з допомогою нагнітача гарячого повітря. Перед тим як вторинне повітря змішається з деревним газом, що горить, воно нагрівається ззовні від камери згорання.


Вогнетривка (шамотна) камера згорання для високих температур


Лямбда-зонд з пристроєм розпізнавання якості палива

Лямбда-зонд надає дані про точну кількість повітря і паливного матеріалу, а також розпізнає якість палива.

Тільки так можна гарантувати оптимальне, тобто економне і екологічно чисте згорання, яке з коефіцієнтом корисної дії 95% економить Вам також енергію!


Лямбда-зонд з пристроєм розпізнавання якості матеріалу


Частотно регульований витяжний вентилятор з вакуумним регулятором

Мембранний механізм вакуумного регулятора постійно вимірює режим тиску у камері котла.  На основі цих даних система керування Lambda-Hatronic регулює кількість обертів витяжного циліндра і підтримує тим самим розрідження на оптимальному рівні. Ця концепція гарантує згорання з найнижчими температурами відхідних газів та при цьому з найвищим опором.


Частотно регульований витяжний вентилятор з вакуумним регулятором


Шнек подачі і шнековий канал з нержавіючої сталі

Високоякісний матеріал і оптимальна конструкція для довгого терміну служби!
Шнек подачі транспортує тріски в камеру котла, і він оптимально розрахований для термічного та механічного навантаження: шнек з нержавіючої сталі встановлений біля привідного мотора на двох опорах, працює тихо і не зношується в шнековому каналі з нержавіючої сталі.
 

Шнек подачі


Конічний профіль шнека

В той час як зазвичай використовуються звичайні шнекові транспортери з прямокутним поперечним розрізом, ми надаємо цій важливій частині установки конічної форми – крім того, витки шнека загартовані. З подаючим шнеком Hargassner більші тріскі не притискаються до стінок шнекового транспортера, а без проблем транспортуються завдяки конічному профілю шнека. "Динамічний" підйом шнека попереджує закупорку матеріалу.

Переваги для Вас: економне використання електроенергії і висока безпека експлуатації.


Конічний розгрузочний шнек


Автоматичний пристрій розпалювання гарячим повітрям

Електричний розпалювальний нагнітач приводиться в дію системою керування:
При запуску котла і після перерв в експлуатації  він працює завдяки системі контролю розпалення з допомогою датчика температури димових газів так довго, як це потрібно, і тримає низький рівень споживання струму – при повній безпеці експлуатації.


Автоматичне розпалювання


Рух по теплообміннику

Щоб отриману енергію використовувати повністю, гаряче повітря направляється з допомогою завихрювачів у спіральному каналі якомога ближче до теплообмінника.

(більш детальна схема у розділі  "Зображення в розрізі")


Теплообмінник


Чистити котел? – Ні, дякую! Мотор робить це автоматично

Часи , коли потрібно було чистити коте, давно минули: більше не треба витрушувати чи чистити щіткою, це за Вас зробить електроніка: в залежності від часу опалювання вмикається пристрій очистки котла і звільняє стіни котла від залишків летючого попелу, що потрапляють прямо у бак для попелу.

Вам більше не потрібно чистити – так ми уявляємо комфорт при опалюванні пелетами!


Автоматична чистка котла


Повністю автоматичний пристрій видалення попелу

Повністю автоматичне видалення летючого попелу та попелу з решітки.
Опалювальна техніка Hargassner пропонує Вам тепер ще більше комфорту: новорозроблена система видалення попелу регулярно очищує котел з рівними інтервалами. Летючий попіл автоматично транспортується до висувної решітки і разом з попелом з решітки - у шнековий транспортер для попелу. Перед тим як попіл потрапляє у бак, він на чверть всього об’єму подрібнюється – це економить місце і подовжує інтервали між вигрузками попелу з баку!


Видалення попелу
 
  Представництво Харгаснер в Україні ТОВ "ІНМАТЕХ",
03179 Київ, вул. Прилужна 4/15 оф. 507,
тел./факс: +38 044 451 87 52, info@hargassner.com.ua
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100