українська русский Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com

Javascript DHTML Tree Menu Powered by dhtml-menu-builder.com

YouTube facebook

 

Основні технічні рішення в деталях
Низькотемпературний котел на пеллетах Hargassner HSV 9-22


95% коефіцієнт корисної дії при комплексному оснащенні

Hargassner має багатолітній досвід у розробці обладнання для опалення біомасами – це ноу-хау, що означає надзвичайний технологічний прогрес  в пелетному обладнанні від Hargassner.

З таким неповторним коефіцієнтом корисної дії 95% опалювальні пелетні системи від Hargassner не тільки дають Вам можливість економного використання паливного матеріалу, але і захищають навколишнє середовище від шкідливих викидів у атмосферу.


95% коефіцієнт корисної дії


Низькотемпературний котел на пеллетах 38°C

Вимірювання температури ззовні дозволяє системі керування підігнати продуктивність до актуальних температурних потреб. Діапазон використання від 38 до 80°C – і все це з коефіцієнтом корисної дії понад 95%!

Ви завжди будете отримувати стільки енергії, скільки дійсно потрібно.


Низькотемпературний котел на пеллетах 38°C


Теплообмінник  з інтегрованою системою розрідження

Нова система зустрічного потоку в удосконаленому і дуже компактному трубчастому теплообміннику нагріває зворотній хід і є передумовою для плавного процесу експлуатації.

Теплообмінник з інтегрованою системою розрідження


Вогнетривка (шамотна) камера згорання для високих температур

Шамот  виправдав себе як найкращий матеріал стосовно здатності утримувати тепло, міцності та функціональності: висока температура в камері згорання при високому та низькому навантаженні сприяє високому коефіцієнту корисної дії.

Через решітку ціленаправлено всмоктується первинне повітря, розпалювання відбувається автоматично з допомогою нагнітача гарячого повітря. Перед тим як вторинне повітря змішається з деревним газом, що горить, воно нагрівається ззовні від камери згорання.


Вогнетривка (шамотна) камера згорання

Лямбда-зонд з пристроєм розпізнавання якості палива

Лямбда-зонд надає дані про точну кількість повітря і паливного матеріалу, а також розпізнає якість палива.

Тільки так можна гарантувати оптимальне, тобто економне і екологічно чисте згорання, яке з коефіцієнтом корисної дії 95% економить Вам також енергію!


Лямбда-зонд з пристроєм розпізнавання якості палива


Розрідження в опалювальному котлі

Витяжний вентилятор біля аспіраційної труби піклується в опалювальних пелетних котлах Hargassner про оптимальне розрідження.

Перевага системи:
Безпека експлуатації завдяки постійному розрідженню, незалежно від тяги димової труби.


Розрідження в опалювальному котлі


Пневмотранспорт до 20 м!

Турбіна всмоктує пелети з подаючого шнека в накопичувач. Із шлангом до 20 м можна без проблем подолати будівельні перешкоди між котельним та складським приміщеннями.


Пневмотранспорт до 20 м!


Від накопичувача в дозуючий барабан

Система керування піклується про автоматичне заповнення накопичувача – завдяки встановлюваному часу заповнення. З допомогою датчика рівня наповненості при повному накопичувачі пневматична турбіна вимикається. Через подвійний дозуючий барабан, який завдяки своїй цільностальній конструкції є на 100% протипожежним, пелети потрапляють у рівній кількості у шнек подачі, звідки вони транспортуються прямо в котел.


Подвійний дозуючий барабан


Чистити котел? – Ні, дякую! Двигун робить це автоматично

Часи , коли потрібно було чистити котел, давно минули: більше не треба витрушувати чи чистити щіткою, це за Вас зробить електроніка: в залежності від часу опалювання вмикається пристрій очистки котла і звільняє стінки теплообмінника (поверхонь нагріву) котла від залишків летючого попелу, що потрапляють прямо у бак для попелу.

Вам більше не потрібно чистити – так ми уявляємо комфорт при опалюванні пелетами!


Автоматичне очищення котла від золи


Автоматична висувна решітка

Чиста решітка є передумовою для ідеального горіння. В опалювальних пелетних котлах Hargassner вона очищується з допомогою сервомотору автоматично та відправляє залишки продуктів згорання в бак для попелу.


Автоматична висувна решітка


Автоматичний показчик рівня наповненості баку для попелу на дисплеї

Великий накопичувач для попелу мають також інші котли, але тільки в котлах на пелетах Харгаснер він повноцінно використовується:

Механіка розподілення біля висувної решітки заповнює повністю бак для попелу, завдяки цьому інтервали між видаленням попелу можуть становити декілька місяців!

Дисплей Вам покаже, коли треба видалити попіл з бака

– при цьому в резерві у Вас ще буде залишатись тиждень часу.

Завдяки цьому не відбувається перевантаження бака і впродовж багатьох років Ваш котел залишається чистим. Це комфорт від опалювального пелетного обладнання Hargassner!


Автоматичний показчик рівня наповненості баку для попелу на дисплеї
 
  Представництво Харгаснер в Україні ТОВ "ІНМАТЕХ",
03179 Київ, вул. Прилужна 4/15 оф. 507,
тел./факс: +38 044 451 87 52, info@hargassner.com.ua
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100