українська русский Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com

Javascript DHTML Tree Menu Powered by dhtml-menu-builder.com

YouTube facebook

 

Основні технічні рішення в деталях
Автоматичний котел на пеллетах Hargassner WTH 70-100


Понад 90% коефіцієнт корисної дії при комплексному оснащенні

Hargassner має багатолітній досвід у розробці обладнання для опалення біомасами – це ноу-хау, що означає надзвичайний технологічний прогрес  в пелетному обладнанні від Hargassner.

З таким неповторним коефіцієнтом корисної дії 95% опалювальні пелетні системи від Hargassner не тільки дають Вам можливість економного використання паливного матеріалу, але і захищають навколишнє середовище від шкідливих викидів у атмосферу.


Понад 90% коефіцієнт корисної дії


Вогнетривка (шамотна) камера згорання для високих температур

Шамот  виправдав себе як найкращий матеріал стосовно здатності утримувати тепло, міцності та функціональності: висока температура в камері згорання при високому та низькому навантаженні сприяє високому коефіцієнту корисної дії.

Через решітку ціленаправлено всмоктується первинне повітря, розпалювання відбувається автоматично з допомогою нагнітача гарячого повітря. Перед тим як вторинне повітря змішається з деревним газом, що горить, воно нагрівається ззовні від камери згорання.


Вогнетривка (шамотна) камера згорання


Лямбда-зонд з пристроєм розпізнавання якості палива

Лямбда-зонд надає дані про точну кількість повітря і паливного матеріалу, а також розпізнає якість палива.

Тільки так можна гарантувати оптимальне, тобто економне і екологічно чисте згорання, яке з коефіцієнтом корисної дії 95% економить Вам також енергію!


Лямбда-зонд з пристроєм розпізнавання якості палива


Частотно регульований витяжний вентилятор з вакуумним регулятором

Мембранний механізм вакуумного регулятора постійно вимірює режим тиску у камері котла.  На основі цих даних система керування Lambda-Hatronic регулює кількість обертів витяжного циліндра і підтримує тим самим розрідження на оптимальному рівні. Ця концепція гарантує згорання з найнижчими температурами відхідних газів та при цьому з найвищим опором.


Частотно регульований витяжний вентилятор з вакуумним регулятором


Подвійний дозуючий барабан з зазрузкою:

Ця спеціальна конструкція дозволяє загрузку пелет під час нормального процесу згорання, тобто, під час подачі пелет не втрачається продуктивність!
Опалення на повну потужність!

Подвійний дозуючий барабан з зазрузкою


Автоматичний пристрій розпалювання пелет

Електричний нагнітач для розпалювання пелет приводиться в дію системою керування:
При запуску установки і після перерв в експлуатації  він працює завдяки системі контролю розпалення з допомогою датчика температури димових газів так довго, як це потрібно, і тримає низький рівень споживання струму – при повній безпеці експлуатації.


Автоматичний пристрій розпалювання пелет


Рух по теплообміннику

Щоб отриману енергію використовувати повністю, гаряче повітря направляється з допомогою завихрювачів у спіральному каналі якомога ближче до теплообмінника.

(більш детальна схема у розділі  "Зображення в розрізі")

Рух по теплообміннику


Чистити котел? – Ні, дякую! Двигун робить це автоматично

Часи , коли потрібно було чистити котел, давно минули: більше не треба витрушувати чи чистити щіткою, це за Вас зробить електроніка: в залежності від часу опалювання вмикається пристрій очистки котла і звільняє стінки теплообмінника котла від залишків летючого попелу, які падають прямо у бак для попелу.

Вам більше не потрібно чистити – так ми уявляємо комфорт при опалюванні пелетами!


Автоматична чистка кола


Повністю автоматичний пристрій видалення попелу

Повністю автоматичне видалення летючого попелу та попелу з решітки.
Опалювальна техніка Hargassner пропонує Вам тепер ще більше комфорту: новорозроблена система видалення попелу регулярно очищує котел з рівними інтервалами. Летючий попіл автоматично транспортується до висувної решітки і разом з попелом з решітки у шнековий транспортер для попелу. Перед тим як попіл потрапляє у бак, він на чверть всього об’єму подрібнюється – це економить місце і подовжує інтервали між вигрузками попелу з баку!


Повністю автоматичний пристрій видалення попелу

 
  Представництво Харгаснер в Україні ТОВ "ІНМАТЕХ",
03179 Київ, вул. Прилужна 4/15 оф. 507,
тел./факс: +38 044 451 87 52, info@hargassner.com.ua
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100