українська русский Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com

Javascript DHTML Tree Menu Powered by dhtml-menu-builder.com

YouTube facebook

 

Центр опалювальних біотехнологій Hargassner

Його можна побачити ще здалеку, має виразну архітектуру: новий центр біотехнологій Hargassner у центрі міста Венг єдиний в своєму роді і зустрічає своїх відвідувачів захопливою атмосферою.

Найсучасніше виробництво та презентація продукції на загальній площі 8500 м2, а також ознайомлення з філософією продукту виразно реалізуються тут.  

Bідвідайте наш виставковий зал і Ви поринете у чарівний світ біомас!
Ми просимо Вас  домовитись про зустріч по телефону, щоб ми змогли приділити Вам достатньо часу.
Робочі години: Пн-Чт з 8:00-12:00 год. І  13:00-16:30 год., пн з 8:00-14:00 год.

1. Виставковий зал та інформаційний відділ

Клієнт отримує на загальній площі близько 400 м2 перші враження про екологічно чисте опалювання біомасами. Симбіоз води, вогню і землі (біомас) у кругообігу природи сприяє перевагам та майбутнім перспективам опалювання деревиною.


Виставковий залДвадцять опалювальних установок для пелет та трісок в дії, в різноманітних конструктивних варіантах показують клієнтам всі можливості та переваги автоматичного опалювання деревиною.  Вони отримують реальний погляд на опалювальну техніку та можливості гідравлічного підключення.

Моделі камер згорання, теплообмінників, систем подачі в розрізі, а також графіки, які показують процес електронного регулювання, дуже наочно презентують всі технічні деталі.  Галерея для проведення інформативних заходів та заходів для інженерів-конструкторів  

На верхньому ярусі виставочного залу знаходиться галерея з додатковими експонатами та місцем для презентації продукції з демонстрацією фільма. 
Тут проводяться інформативні заходи для зацікавлених клієнтів та круглі столи для інженерів-конструкторів.Зал для навчання наших працівників

Зацікавлені в деталях клієнти та, звичайно, наші інженери мають в своєму розпорядженні приміщення, оснащене спеціально для технічного навчання.  Тут всі ознайомлюються з останніми досягненнями в опалювальній техніці біомасами.Презентаційний зал для екскурсій

Відвідайте найсучасніший в Європі центр біотехнологій! Ви плануєте екскурсію на автобусі для вашої фірми,… або Ви хочете відвідати нас у більш вузькому колі? Жодних проблем – ми будемо раді вітати Вас у нашому центрі. Для великих екскурсій просимо зробити попередню заявку.

2. Найсучасніше виробництво

Відвідувачі виробництва отримують уявлення про виробництво автоматичного котельного обладнання на всіх етапах.  

На загальній площі 5900 м2 працюють найсучасніші машини, які управляються за допомогою комп’ютера.  

Повністю автоматичний центр для обробки листового металу, фальцювальний верстат, що обслуговується роботами, різноманітні CNC токарні та фрезерні пристрої та зварювальні автомати гарантують раціональне та якісне виробництво складових частин. Нова система потокового виробництва на завершальному етапі монтажу з відповідним контролем якості забезпечують постійно високу якість продукту.  
3. Котельня та паливний склад

На площі понад 400 м2 ми Вам демонструємо різноманітні приклади планування та варіанти монтування опалювальних біоустановок, вкл. різні варіанти складських приміщень.

Тут Ви можете побачити всі пелетні опалювальні установки та установки для трісок від 12 – 100 кВт в роботі.

На нашому складі паливного матеріалу зберігається як традиційний паливний матеріал, такий як пелети і тріски, а також паливо майбутнього, як напр., кукурудзяні пелети.
4. Дослідження та розробка

Дослідження та розробка новинок мають велике значення на підприємстві Hargassner . На великій території, близько 400 м2, техніки та дослідники Hargassner  прагнуть розробити все нові технології опалювального обладнання для біопалива майбутнього.  

Дослідження для майбутнього
Вже протягом декількох років практикує Hargassner разом з сільськогосподарськими експериментальними установами виготовлення альтернативного паливного матеріалу. На численних експериментальних площах вирощують напр., різні сорти кукурудзи, очерет.

У Вас з’явилось бажання відвідати найсучасніший в Європі центр біотехнологій для опалювання?

Жодних проблем! Ми будемо раді вітати Вас у себе. Ми просимо Вас заздалегідь домовитись про зустріч по телефону, щоб ми змогли присвятити Вам достатньо часу.

Для великих екскурсій прохання попередньо зареєструватись.

 
  Представництво Харгаснер в Україні ТОВ "ІНМАТЕХ",
03179 Київ, вул. Прилужна 4/15 оф. 507,
тел./факс: +38 044 451 87 52, info@hargassner.com.ua
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100