українська русский Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com

Javascript DHTML Tree Menu Powered by dhtml-menu-builder.com

YouTube facebook

 
Аналіз економічності для Європи

Пелети являються економічною альтернативою традиційному викопному паливу, це показує діаграма порівняння цін на різні паливні матеріали. За останні три роки ціна пелет завжди була нижчою на 25 – 40 % від ціни на природний газ та на 10 – 45 % від ціни на рідке паливо (за виключенням двох місяців, коли ціна на пелети була вищою за рідке паливо).

Ціни на деревинні пелети в різних регіонах варіюються. В дані розрахунки (діаграма) була закладена ціна 186 € за тону (нетто). Таким чином, для нового будинку на одну сім’ю річні витрати складають 350 €, вкл. знижений податок на додану вартість 7%, на противагу ПДВ 19% на природний газ і рідке паливо.

Якщо розглядати не тільки річні витрати на паливний матеріал, але враховувати і загальні кошти, які виникають при експлуатації опалювальних установок (інвестиції, обслуговування, страхування, відсотки і т.д.), то при пелетних котлах необхідно враховувати досить високу вартість придбання, порівняно з традиційними системами опалювання.
Це пов’язано також і з тим, що поки кількість котлів на пелетах на ринку опалювальних систем значно менша, ніж усіх інших. Та завдяки програмі державних інвестицій, які діють у Європі, витрати на придбання енергозберігаючих опалювальних установок знижуються.

Пелети являються екологічно чистою та економічно вигідною альтернативою традиційному опалюванню.
 
  Представництво Харгаснер в Україні ТОВ "ІНМАТЕХ",
03179 Київ, вул. Прилужна 4/15 оф. 507,
тел./факс: +38 044 451 87 52, info@hargassner.com.ua
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100